درباره من

من، مصطفی محمدی، متولد سال ۱۳۶۷ هستم. در رشته MBA، از دانشگاه خوارزمی فارغ‌التحصیل شده‌ام.

همزمان با تحصیل و سال‌های بعد از آن در شرکت‌های بازرگانی_گمرکی، سازمان‌های دولتی و کارگزاری بورس فعالیت داشته‌ام. کار در حوزه‌های مختلفی از جمله؛ کارگزاری گمرکی، کارشناس ارتباط با مشتریان، کارشناس معاملات و کارشناس آموزش را تجربه کرده‌ام و هم اکنون در بازار سرمایه شاغل هستم.

هیچ فعالیتی به اندازه خواندن و نوشتن در حوزه؛ توسعه فردی، خودشناسی، منابع انسانی، روانشناسی، مالی رفتاری و بازاریابی محتوایی برایم جذاب نبوده. دغدغه و هدف اصلی‌ام از خواندن و نوشتن؛ کشف معنای زندگی، رسیدن به زندگی آگاهانه و توسعه فردی است. علاقه دیگری که منجر به ایجاد این سایت شد خود عمل نوشتن و خلق محتواست. چرا که در هر نوشتنی تکه‌ای از خود را می‌توان کشف کرد.

بسیار خوش شانس هستم در عصری زندگی می‌کنم که اینترنت امکان نوشتن، ماندگاری و توسعه را برایم فراهم آورده. خوش شانسی دیگرم ملاقات با انسان‌های بزرگی بوده که مسیر زندگی‌ام را تغییر داده‌اند. از جمله آن‌ها محمدرضا شعبانعلی، شاهین کلانتری، آیدین داریان و مرتضی جوانعلی‌آذر بوده‌اند.

در این وبلاگ من در حال یادگرفتن هستم. محتوای آن برگرفته از مطالعات، تجربیات، اشتباهات آموخته شده و مشاهداتم است. تمام سعی من این خواهد بود آنچه می‌نگارم آموزشی و بدون تاریخ مصرف باشد. تا هر زمان که خوانده می‌شود برای دوستانم الهام‌بخش باشد.